Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Rozgrywka Project Sakura Wars na pierwszym wideo

Rozgrywka Project Sakura Wars na pierwszym wideo

W trakcie specjalnego livestreamu, japońska Sega przedstawiła pierwszy gameplay z Project Sakura Wars – nowej odsłony powracającej serii, która łączy rozgrywkę taktycznego RPG z symulatorem randkowania. Choć teraz poprawniej by było napisać “łączyła”.

Jak zobaczycie to na poniższych materiałach (dzięki @HDKirin; cały livestream do obejrzenia tutaj), systemy walki w nowym Sakura Wars zostały przetransformowane do postaci tych z gier akcji. Rozgrywka przez to przypomina teraz bardziej połączenie Dynasty Warriors z elementami platformówki.


Opublikowano również nowy zwiastun, który ogłasza, że tytuł ukaże się (jako Shin Sakura Taisen) w Japonii 12 grudnia tego roku na PlayStation 4. Gra będzie miała swoją premierę w Europie dopiero wiosną 2020 roku, jak wspominaliśmy o tym przy okazji pierwotnej zapowiedzi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.