Share This Post

Wieści z branży gier

SINoALICE z datą premiery i kolaboracją z NieR: Automata

SINoALICE z datą premiery i kolaboracją z NieR: Automata

Nexon oficjalnie ogłosił dziś kolaborację NieR: Automaty SINoALICE, grą mobilną, której dyrektorem kreatywnym jest Yoko Taro – twórca serii NieR oraz Drakengard. Choć nie ujawniono jeszcze szczegółów, co może przynieść ta współpraca, to podrzucane są smaczki w postaci zamieszczonego poniżej zwiastuna czy sugestii o ukazaniu się 2B oraz 9S.

Poza tym poinformowano, że łączna liczba wczesnych rejestracji do gry (o których już pisaliśmy przy okazji ich startu) przekroczyła milion osób. Odblokowało to wszystkie nagrody (a nawet dodatkową), które otrzyma każdy zapisany gracz. W związku z tym zdecydowano się także ogłosić, że SINoALICE będzie dostępne na całym świecie poprzez urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS już 18 lipca.

SINoALICE odgrywa się w niepokojącym świecie dark fantasy zwanym Biblioteką, gdzie postacie ze znanych baśni mają jedno życzenie, którym jest wskrzesić swojego autora. Jego spełnienie niestety może przynieść tragiczny koniec i śmierć ich wszystkich. Prerejestrować i dowiedzieć się więcej możecie na oficjalnej stronie gry.

1 Comment

  1. Oj, autor nie opanował podstaw języka polskiego. Kolaboracja ma zupełnie inne znaczenie niż angielskie „collaboration”.

Comments are now closed for this post.