Share This Post

Wieści z branży gier

Square Enix udostępniło demo Oninaki

Square Enix udostępniło demo Oninaki

Square Enix udostępniło dziś wersję demonstracyjną najnowszej produkcji Tokyo RPG Factory, Oninaki. Można ją już pobierać na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch (jutro na PC poprzez platformę Steam) i zapoznawać się z mechanikami rozgrywki w trybie bitewnym, a z tajemniczym światem gry w trybie fabularnym. Postępy z dema będzie można przenieść do pełnej wersji produktu.

Oninaki to RPG akcji tworzony przez osoby odpowiedzialne za I am Setsuna oraz Lost Sphear. Wcielając się w tzw. obserwatora Kagachiego, wkroczymy w środowisko, w którym reinkarnacja jest chlebem powszednim, a sami będziemy musieli podróżować między światami żywych i umarłych, by ocalić zagubione dusze.

Gra ma się ukazać na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych poprzez platformę Steam już 22 sierpnia. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy japoński zwiastun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>