Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Square Enix udostępniło demo Oninaki

Square Enix udostępniło demo Oninaki

Square Enix udostępniło dziś wersję demonstracyjną najnowszej produkcji Tokyo RPG Factory, Oninaki. Można ją już pobierać na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch (jutro na PC poprzez platformę Steam) i zapoznawać się z mechanikami rozgrywki w trybie bitewnym, a z tajemniczym światem gry w trybie fabularnym. Postępy z dema będzie można przenieść do pełnej wersji produktu.

Oninaki to RPG akcji tworzony przez osoby odpowiedzialne za I am Setsuna oraz Lost Sphear. Wcielając się w tzw. obserwatora Kagachiego, wkroczymy w środowisko, w którym reinkarnacja jest chlebem powszednim, a sami będziemy musieli podróżować między światami żywych i umarłych, by ocalić zagubione dusze.

Gra ma się ukazać na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych poprzez platformę Steam już 22 sierpnia. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy japoński zwiastun.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.