Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Story of Seasons: Reunion in Mineral Town potwierdzone na zachód

Story of Seasons: Reunion in Mineral Town potwierdzone na zachód

Marvelous opublikował dziś pierwszy zwiastun Story of Seasons: Reunion in Mineral Town na Nintendo Switch, nadchodzącego remake’u Harvest Moon: Friends of Mineral Town oraz Harvest Moon: More Friends of Mineral Town z Game Boy Advance. Japoński oddział firmy również potwierdził we wpisie, że gra ukaże się na rynkach zachodnich po premierze w Japonii i wybranych krajach Azji (17 października).

Story of Seasons: Reunion in Mineral Town rozgrywa się w tytułowym Mineral Town, zamieszkiwanego przez wiele unikatowych osobności. Nasze spontaniczne wsiowe życie mamy wieść na niegdyś prosperującej farmie, która od dzieciństwa nie wypadła nam z głowy. By przywrócić ją do dawnej świetności, będziemy musieli uprawiać warzywa, zbierać plony i zajmować się zwierzętami, a do pełni sielankowego żywotu zabraknie tylko zakochać się i poślubić jednego mieszkańca miasteczka.

Poniżej możecie obejrzeć japoński zwiastun.

1 komentarz

  1. o, nowe Pokemony!

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.