Share This Post

Wieści z branży gier

Zaplanowano Kickstarterową kampanię Alder’s Blood

Zaplanowano Kickstarterową kampanię Alder’s Blood

Jeszcze niecały miesiąc temu wspominaliśmy, że Alder’s Blood – debiutancka gra polskiego studia Shockwork Games – ukaże się na Nintendo Switch oraz PC poprzez sklepy Steam i GOG (i tak, wciąż się ukaże).

Dziś natomiast ogłoszono, iż 6 sierpnia rozpocznie się kampania na Kickstarterze, której fundusze zostaną przeznaczone na dopieszczenie produkcji tak, by każdy gracz był zadowolony z efektu końcowego.

W tej taktycznej skradance, jaką jest Alder’s Blood, wcielimy się w profesjonalnego zabójcę potworów. Szybcy, niezauważalni i zabójczy tropiciele pokonują swoich wrogów za pomocą strategii, specjalistycznego sprzętu i czarnej magii. Jednak samodzielnie nawet najbardziej doświadczony myśliwy nie jest w stanie pokonać bestii. Dlatego kluczowym elementem dla łowców, jako grupy i pojedynczych jednostek, jest solidna taktyka i łączenie sił z innymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>