Share This Post

Wieści z branży gier

Blue Sunset Games zapowiada Ultimate Ski Jumping 2020

Blue Sunset Games zapowiada Ultimate Ski Jumping 2020

Jeżeli jesteście zagorzałymi graczami od dziecka i wspominacie pocinanie w Deluxe Ski Jump 2  na lekcjach informatyki, bądź domowym zaciszu, to mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Gdańskie studio, Blue Sunset Games, które jest odpowiedzialne za Tiny Hands Adventure, pracuje nad Ultimate Ski Jumping 2020.

Produkcja zaoferuje prześliczną pixelartową grafikę, personalizację swojego skoczka, różne skocznie do wyboru oraz tryb hotseat do 50 osób! Tytuł zmierza na PC, Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch już pod koniec 2019 roku.

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

1 Comment

 1. Właśnie pobrałem ze sklepu Nintendo i o mój boże, jak bardzo był to zły zakup. 9 skoczni standardowych, 3 są letnie( są osobne modele letnie, nie da się zimowej zmienić w letnią), 3 specjalne ( w tym jedna K300, która niczym się nie różni od zwykłych, tylko szybciej metry się nabijają). Warunki pogodowe są przypisane do skoczni i nie można ich regulować, to samo tyczy się dnia i nocy – na jednej jest zawsze dzień, na drugiej zawsze noc. Czcionka tak mała, że oczy bolą. Brak podstawowych trybów jak rozbudowana kariera ( ta która jest to 10 minut zabawy), brak zawodów drużynowych, całego sezonu, turnieju 4 skoczni, mistrzostw świata w lotach. Nic nie ma. Pojedyncze zawody, możliwość wyboru kilku skoczni pod rząd i tyle. Styl skakania nie każdemu przypadnie do gustu, skoczek w powietrzu jest nieruchomy jak skała.
  Z podstawowych rzeczy to np. nie ma linii, która wyświetlała by odległość do pokonania, czy przeliczników za wiatr.
  Jest możliwość kupna części stroju, które oprócz estetyki na nic nie wpływają. Skoczek i tak jest na tyle daleko oddalony, że wygląd nie ma znaczenia.
  Oceny sędziowskie czasami działają, czasami podczas lądowania telemarkiem dostawałem noty 15 PTK, więc czasami nie działają.
  Projekty skoczni są bardzo ładne, natomiast fakt iż są statyczne pogodowo powoduje, że szybko się nudzą.
  Ogółem miała być swietna alternatywa dla DSJ, niestety coś nie wyszło i wygląda jak gra mobilna.
  Ogólnie to bardzo się zawiodłem.

Comments are now closed for this post.