Blog

Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Down to Hell

Down to Hell to heavy metalowy slasher polskiego producenta Red Dev Studio. Już dzisiaj gra wyjdzie z early access na steamie, a pod koniec tego roku pojawić ma się także na Switchu.

Oddajmy mikrofon klawiaturę twórcom:

Down to Hell to gra o metalowym sercu, czerpiąca z klasyków gatunku jak Devil May Cry, Castlevania czy legendarnej mangi Berserk. Grafika w grze będzie przywodziła na myśl wspomniane powyżej tytuły, ale także znane okładki metalowych albumów. Dodatkowo podczas przemierzania kolejnych krain graczom towarzyszył będzie metalowy soundtrack z utworami zespołów takich jak Decapitated czy KORONAL na czele. Gra już od pierwszych minut będzie ociekała mrocznym, ciężkim klimatem, który będzie tylko potęgowany przygrywającą w tle muzyką.

Na pięciu dużych poziomach gracz spotka na swojej drodze ponad trzydzieści rodzajów przeciwników. Każdy z nich będzie posiadał kilka rodzajów ataków, które będą wymagały innej reakcji gracza. Na każdym z etapów gracz będzie musiał zmierzyć się z czterema potężnymi bossami.

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>