Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Rebel Galaxy Outlaw

W momencie pisania tego wpisu pozostało jedynie ok. 6 godzin do oficjalnej premiery Rebel Galaxy Outlaw. Ci którzy mieli okazję zagrać w poprzedniczkę z 2015 roku, prawdopodobnie wiedzą już czego można się spodziewać, natomiast dla tych, którzy jeszcze nie grali słowo wyjaśnienia czego można się spodziewać.

Rebel Galaxy Outlaw to gra o przygodach najemniczki imieniem Juno, która z niewielkimi zasobami i własnym statkiem kosmicznym próbuje swojego szczęścia w zbiciu majątku i sławy na międzyplanetarnych wojażach. W tym celu stoczymy liczne walki z niechętnymi nam frakcjami oraz piratami, będziemy wykonywać misje transportowe bądź poprostu handlować z odległymi od siebie koloniami, a nawet możemy pokusić się o wydobywanie określonych surowców na własną rękę. Oprócz tego mamy oczywiście również główny wątek fabularny jak i poboczne misje, a całość rozgrywa się jako prequel do wydarzeń z gry z 2015. Jeżeli lubicie klimaty galaktycznych watażków i najemników, rozbudowywanie swojego statku kosmicznego czy wreszcie dobrego bluesa, Rebel Galaxy wydaje się pod wieloma względami grą idealną. A do tego posiada niewielkie wymagania sprzętowe:

Minimalne wymagania sprzętowe:
OS: Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows 10
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, lub lepszy
Pamięć RAM: 2GB lub więcej
Karta graficzna: 1GB vRAM oraz obsługa DirectX 11
Potrzebne miejsce na dysku: 20GB

Niestety na chwilę obecną do dostania jedynie w Epic Store.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.