Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Dziś premiera: The Dark Pictures: Man Of Medan

Dziś premiera: The Dark Pictures: Man Of Medan

Fani horrorów nie powinni ominąć wydanego dziś The Dark Pictures: Man Of Medan – najnowszego tworu od autorów Until Dawn. Gra jest już dostępna na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a także na komputerach osobistych za pośrednictwem sklepu Steam, w cenach bliskich 120 zł.

Man of Medan jest pierwszym tytułem w antologii The Dark Pictures (wczoraj zapowiedziano już kolejny, Little Hope). Przeniesie on nas na Południowy Pacyfik, gdzie piątka przyjaciół wypływa na rekreacyjne nurkowanie. Ich prawdziwym celem jest jednak szukanie rzekomo skrywających się w głębinach oceanu wraków z czasów II Wojny Światowej. Los postaci spocznie wówczas w naszych rękach, bowiem każdy wybór przyniesie za sobą realne konsekwencje.

Gra zawiera również dwa tryby do gry wieloosobowej, a w przyszłości każdy gracz ma otrzymać dostęp do tzw. wersji kuratorskiej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.