Share This Post

Wieści z branży gier

Kolejne mechaniki Cyberpunk 2077 na nowym wideo

Kolejne mechaniki Cyberpunk 2077 na nowym wideo

Zgodnie z zapowiedzią, CD Projekt RED podzieliło się dziś nowym, 15-minutowym wideo przedstawiającym rozgrywkę z Cyberpunk 2077.

Świeży klip w głównej mierze skupia się na przedstawieniu dwóch możliwych podejść do gry w Cyberpunk 2077 – korzystającym z bezpośredniej walki Solo oraz kryjącym się w cieniach Netrunnerze. Wspomniano również o dystrykcie Pacifica, gangach The Voodo Boys i The Animals, a także o postaci Johnny’ego Silverhanda, granego przez Keanu Reeves.

W Cyberpunku nie zabraknie licznych systemów z gier RPG, jak np. opcji dialogowych, rozwidleń fabularnych czy też zaawansowanego kreatora postaci. Ten ostatni pozwoli nam na tworzenie wymarzonego bohatera nieprzypisanego do żadnej klasy. Będziemy mogli skupić się na rozwijaniu w stronę Solo, Netrunnera, bądź nawet na budowaniu hybrydy złożonej z umiejętności obu kalibrów.

Najnowsza produkcja CD Projekt RED będzie miała swoją premierę 16 kwietnia 2020 roku na PlayStation 4Xbox One, Google Stadia oraz na PC za pośrednictwem sklepów Steam i GOG.

Jak ostrzegają twórcy, poniższy materiał może zawierać pewne spoilery z gry.