Share This Post

Wieści z branży gier

Madness Beverage – polski FPS w klimacie science fiction zapowiedziany

Madness Beverage – polski FPS w klimacie science fiction zapowiedziany

Gdańskie studio Blue Sunset Games (znane na przykład z ich pracy nad nowym Franko) zapowiedziało nową produkcję. Dużo o Madness Beverage jeszcze nie wiemy, ale wygląda trochę jak luźniejszy i bardziej humorystyczny Doom (2016). Grać będzie się kosmicznym piratem walczącym z demonami złego władcy Manosa, które wtrącają się w jego ciemne interesy.

W grze spodziewać się można ogromnych boss fightów, futurystycznych broni oraz systemu ulepszeń polegającym na… piciu napojów (ale lepiej nie przesadzać z drinkami, ponieważ grozi to zatruciem). Kampania dziać ma się w wielu różnorodnych lokacjach (takich jak obce planety, kosmiczny targ czy stary zamek zmieniony w kosmiczne radio). O ewentualnym trybie multiplayer nic na razie nie wiadomo, ale gra wygląda na stawiającą głównie na tryb dla jednego gracza – spodziewam się dobrej, staroszkolnej strzelanki. Gry Blue Sunset Games do tej pory wyglądały raczej niskobudżetowo i celowały w tańszą część rynku, ale Madness Beverage może oznaczać przejście studia do wyższej ligi. Wygląda naprawdę dobrze, czekam i liczę na port na Switcha.

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>