Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Ritual: Crown of Horns na Switchu jeszcze w tym roku

Ritual: Crown of Horns na Switchu jeszcze w tym roku

Polskie Draw Distance (dawniej iFun4all, twórcy m.in. Serial Cleaner) poinformowało dziś, że ich Ritual: Crown of Horns ukaże się w pełnej wersji nie tylko na PC, bo także na konsoli Nintendo Switch w czwartym kwartale tego roku. Aktualnie gra jest dostępna w fazie wczesnego dostępu na sklepie Steam.

Ritual: Crown of Horns rozgrywa się w XIX-wiecznych Stanach Zjednoczonych – na alternatywnym, piekielnie mrocznym Dzikim Zachodzie. Wcielamy się w powstałego z grobu łowcę wiedźm, a teraz, po wskrzeszeniu przez jedną z nich, demona polującego na inne demony. Gra łączy rozgrywkę tower defense ze strzelankami z lotu ptaka, choć dodaje do dynamiki swoim unikatowym systemem automatycznego celowania. Twórcy nie ukrywają też inspiracji wieloma klasykami filmów westernowych, a sami luźno nazywają swój tytuł mieszanką DiabloDevil Daggers oraz produkcji Clinta Eastwooda z Hotline Miami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.