Share This Post

Wieści z branży gier

Root Letter: Last Answer na pierwszym zwiastunie z rozgrywką

Root Letter: Last Answer na pierwszym zwiastunie z rozgrywką

PQube opublikowało dziś na swoim kanale YouTube pierwszy materiał z Root Letter: Last Answer, który w przeciągu jednej minuty prezentuje rozgrywkę i jej mechaniki, np. poszukiwanie wskazówek czy konfrontacje z mieszkańcami prefektury Shimane.

Gra ma się ukazać w Europie 30 sierpnia na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch, a 3 września także na komputerach osobistych poprzez sklep Steam. Oryginalne Root Letter jest wciąż dostępne na PlayStation 4PlayStation Vita oraz na PC za pośrednictwem platformy Steam.

Root Letter jest detektywistyczną grą visual novel, w której rozwiązujemy zagadkę naszej listowej koleżanki i jej rzekomego udziału w morderstwie sprzed 15 lat. Ze wspólną korespondencją w dłoni wyruszymy do prefektury Shimane, gdzie będziemy szukać tropów i dociekliwie przepytywać znajomych przyjaciółki z dzieciństwa. Last Answer doda do oryginalnej historii nowe epilogi fabularne, usprawnienia rozgrywki oraz tryb live-action, który pozwoli nam przeprowadzać śledztwo także w realistycznej oprawie graficznej, aniżeli pośród rysunków rodem z anime (przełączać się pomiędzy stylami będziemy mogli w dowolnej chwili).