Share This Post

Wieści z branży gier

Spirit Hunter: NG zastraszy nas z ekranów konsol i pecetów już 10 października

Spirit Hunter: NG zastraszy nas z ekranów konsol i pecetów już 10 października

Aksys Games ujawniło dzisiaj, że premiera przygodowego horroru Spirit Hunter: NG będzie miała miejsce 10 października tego roku. Druga odsłona serii Spirit Hunter – do której zalicza się także Death Mark – będzie dostępna na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych za pośrednictwem sklepu Steam.

W grze prześledzimy historię nastolatka zdeterminowanego, by dowiedzieć się kto (lub co) jest odpowiedzialny za zaginięcie jego młodszej siostry. Do osiągnięcia swojego celu będzie musiał współpracować z podejrzanymi osobami, zmierzać się z przerażającymi legendami i podejmować trudne decyzje, które zaważą o rezultacie jego wyprawy. W porównaniu do Death MarkNG osadzi swoją grozę bezpośrednio w codzienności: w cichych ulicach z zamieszkiwanymi domami, okolicznych parkach, a nawet w mieszkaniu protagonisty.

Rozgrywka ponownie połączy gatunki klasycznej przygodówki point and click, visual novel oraz dungeon crawlera – specjalizacji twórców z EXPERIENCE. Wyżej opisana fabuła będzie więc opowiadana poprzez szeregi tekstu, dobierane opcje dialogowe, eksplorowanie otoczenia z perspektywy pierwszej osoby i znajdowanie poszlak latarką, a także przez wymagające sprytu pojedynki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>