Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Telltale Games powraca!

Telltale Games powraca!

W zeszłym roku byliśmy świadkami zamknięcia Telltale Games, odpowiedzialnego za takie hity jak: The Walking Dead, Tales From The Borderlands, Poker Night at The Inventory, bądź Back To The Future. Dzisiaj doszły nas wieści o reaktywacji studia.

LCG Entertainment wykupiło znanego producenta gier. Nowy właściciel ogłosił, że firma zamierza pozyskać nowe licencje, na których będzie tworzyć nowe gry i zapatrywać się w kontynuacje znanych dzieł (The Wolf Among Us, Batman). To nie wszystko! Otrzymaliśmy informacje, że produkcje które zostały wycofane z cyfrowych sklepów, powrócą do sprzedaży. A co z pracownikami? Nowy szef studia Jamie Ottilie podzielił się, że część ekipy powróci do Telltale, ale na początek jako freelancerzy. W późniejszym czasie, autorzy mogą otrzymać normalne umowy. Ottilie potwierdził również, że nowe produkcje utrzymają koncept odcinków, jednak możemy doczekać się w tej kwestii również kilku zmian.

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.