Strona główna » Wieści z branży gier » The Outer Worlds z godzinnym gameplayem!

Share This Post

Wieści z branży gier

The Outer Worlds z godzinnym gameplayem!

The Outer Worlds z godzinnym gameplayem!

Jeszcze nie dawno wspominaliśmy o zapowiedzi The Outer Worlds na Nintendo Switch, a dzisiaj mamy dla was kolejne nowości. Tym razem możemy spojrzeć, aż na godzinkę gameplayu z wersji PC!

The Outer Worlds to RPG rozgrywane z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja zabierze nas do najdalszych zakątków galaktyki, w których szykuje się wielki korporacyjny spisek grożący zniszczeniem Halcyon. To właśnie nasze decyzje, będą decydować o losie wszystkich mieszkańców kolonii.

Produkcja trafi na PlayStation 4Xbox One oraz PC już 25 października. Data premiery na Nintendo Switch jest aktualnie nie znana.

Avatar
No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

1 Comment

  1. Avatar

    ……. dla mnie już jest to gra roku i nie mogę się doczekać.Uwielbiam RPGi i im więcej swobody w grze jest tym lepiej. Mało mnie obchodzi brak otwartego świata, fajerwerków graficznych, brak sterowania pojazdami itp. – to jest w innych grach. Ale w tych innych grach nie ma ‚roleplejowania’ – jeżeli zawsze jestem wiedźminem i na dodatek zawsze jest to ten konkretny wiedźmin czyli Geralt to możliwości odgrywania postaci są raczej ograniczone… o ile w ogóle jakieś są?
    No dobra – czekam!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>