Share This Post

Wieści z branży gier

The Outer Worlds z godzinnym gameplayem!

The Outer Worlds z godzinnym gameplayem!

Jeszcze nie dawno wspominaliśmy o zapowiedzi The Outer Worlds na Nintendo Switch, a dzisiaj mamy dla was kolejne nowości. Tym razem możemy spojrzeć, aż na godzinkę gameplayu z wersji PC!

The Outer Worlds to RPG rozgrywane z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja zabierze nas do najdalszych zakątków galaktyki, w których szykuje się wielki korporacyjny spisek grożący zniszczeniem Halcyon. To właśnie nasze decyzje, będą decydować o losie wszystkich mieszkańców kolonii.

Produkcja trafi na PlayStation 4Xbox One oraz PC już 25 października. Data premiery na Nintendo Switch jest aktualnie nie znana.

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

1 Comment

  1. ……. dla mnie już jest to gra roku i nie mogę się doczekać.Uwielbiam RPGi i im więcej swobody w grze jest tym lepiej. Mało mnie obchodzi brak otwartego świata, fajerwerków graficznych, brak sterowania pojazdami itp. – to jest w innych grach. Ale w tych innych grach nie ma 'roleplejowania’ – jeżeli zawsze jestem wiedźminem i na dodatek zawsze jest to ten konkretny wiedźmin czyli Geralt to możliwości odgrywania postaci są raczej ograniczone… o ile w ogóle jakieś są?
    No dobra – czekam!

Comments are now closed for this post.