Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

The Sinking City na Switcha na nowym zwiastunie

The Sinking City na Switcha na nowym zwiastunie

The Sinking City, czyli detektywistyczna gra akcji zainspirowana dziełami H.P. Lovecrafta wyszła już na PC, PS4 oraz XONE w czerwcu tego roku, ale twórcy nie zapominają o wersji na konsolę Nintendo. W najnowszym zwiastunie studio Frogwares informuje o poziomie prac nad portem oraz przekazuje kilka informacji o zmianach, jakich dokonali w swoim dziele.

Jest to bardzo ciekawy film od strony technicznej, rzadko kiedy twórcy informują graczy wprost o tym, co zostało zmienione w procesie portowania. Kijowskie studio postawiło sobie za cel odtworzyć na przenośnej konsoli wielkiego N pełne doświadczenie z potężniejszych konsol w pełni, co najwyżej kilka ustępków w kwestii grafiki (ale nic, co mogłoby zaburzyć lovecraftową atmosferę tego dzieła). Do tego gra ma działać w 30 klatkach na sekundę, wspierać ekran dotykowy (do zarządzania ekwipunkiem) oraz żyroskop (do celowania broni, co dla niezaznajomionych brzmi jak zbędny bajer, ale dla grających chociażby w Zeldę – coś naprawdę wygodnego i potrzebnego), a także poprawiony został system walki oraz AI. Data premiery jeszcze nie jest znana, ale ma zostać wyjawiona wkrótce.

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.