Share This Post

Wieści z branży gier

Ty The Tasmanian Tiger na Switcha sfinansowany!

Ty The Tasmanian Tiger na Switcha sfinansowany!

Jeszcze kilka dni temu wspominaliśmy o kampanii kickstarterowej switchowego portu Ty The Tasmanian Tiger. Dzisiaj mogę potwierdzić, że produkcja trafi na Nintendo Switch w 2020 roku, a być może doczekamy się portu na Playstation 4 oraz Xbox One!

Jak można wyczytać z informacji od twórców gry, Krome Studios nie zamierza tylko przeportować produkcji, lecz znacząco ją usprawnić. Autorzy obiecują nowe sterowanie, które wykorzysta również żyroskopy w joy-conach (rzucanie boomerangami!), poprawioną grafikę i odświeżoną ścieżkę dźwiękową. Aktualnie planowana jest wersja na Playstation 4 oraz Xbox One, lecz należy uzbierać 150 tys. dolarów.

Aktualnie w chwili pisania newsa, do końca zbiórki pozostało 16 dni, a twórcy uzbierali już ponad 92 tys. dolarów. Jeżeli chcecie się dorzucić, to w tym miejscu znajdziecie link do kampanii. Ty The Tasmanian Tiger  jest również dostępny na PC. 

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>