Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 na obszernym gameplayu

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 na obszernym gameplayu

IGN opublikował na swoim kanale YouTube obszerny, bo 28-minutowy, gameplay z nadchodzącego Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Przedstawia on równie wiele akcji, co eksploracji i narracji.

Wskrzeszeni jako wampir, w Bloodlines 2 staniemy się ogniwem zapalnym wojny pomiędzy frakcjami krwiopijców kontrolujących Seattle. W Świecie Mroku, reagującym na każdy nasz wybór i akcję, będziemy musieli obrać jedną ze stron i zakładać niekonieczne wygodne sojusze. Polować na ofiary najlepiej będzie w dyskrecji, ale nic nie stanie nam na przeszkodzie, by zaryzykować i złamać tytułową Maskaradę – bezwzględne prawo, które utrzymuje społeczeństwo wampirów spoza ludzkiego widoku.

Wcielić się w żądnego krwi wampira będziemy mogli dopiero w 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC poprzez SteamEpic Games Store oraz GOG.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.