Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Car Mechanic Simulator Pocket Edition na Nintendo Switch

Dziś premiera: Car Mechanic Simulator Pocket Edition na Nintendo Switch

Polski cichy hit, Car Mechanic Simulator, pojawił się nareszcie na przenośnej konsolę Nintendo! Aktualnie zakupić go można w promocyjnej cenie 68 złotych. Oddajmy głos twórcom:

Kluczowym elementem rozgrywki w Car Mechanic Simulator Pocket Edition są naprawy samochodów. Przyjmowanie zleceń od klientów pozwala na zarobienie pieniędzy, które można później wydawać m.in. na ulepszenia warsztatu oraz pogłębianie umiejętności. Dostępne w grze zlecenia są mocno zróżnicowane – zarówno pod względem trudności, jak i skomplikowania. Gracz może też m.in. brać udział w aukcjach, by kupować zdewastowane auta, a następnie odnawiać je i sprzedawać z zyskiem lub gromadzić we własnej kolekcji.

Pod uwagę trzeba wziąć na pewno to, że tytuł ten oparty jest o CMS 15, a nie najnowszą odsłonę cyklu. Jeśli ma to być twoje pierwsze zetknięcie z cyklem – powinieneś się świetnie bawić. Jeśli jednak grałeś już w kolejne odsłony i przyzwyczaiłeś się do ich nowych mechanik, zawartości czy ulepszeń, może ci ich trochę brakować. Ale nawet wtedy CMS on the go wciąż może być dobrym zakupem na wiele godzin. A jeśli widzisz tego newsa dość wcześnie to może masz szczęście i nie będziesz musiał wydawać pieniędzy:
C056791YYK6WT7TD | C056791P54V15X3L | C056791QB14PST1F

Link do szczegółów na stronie Nintendo. Kody na grę dostarczyła firma Ultimate Games.

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.