Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: River City Girls

Dziś premiera: River City Girls

Dzisiaj ma premierę River City Girls, czyli nowa gra niezależnego studia Wayforward odpowiedzialnego za takie tytuły jak: Mighty Switch Force, DuckTales Remastered lub Shantae.

W River City Girls prześledzimy historię dwóch licealistek, Kyoko i Misako, które siłą będą musiały się przedrzeć przez sześć obszarów tytułowego River City w celu uratowania swoich porwanych chłopaków, kultowych Kunio i Rikiego. W standardowej dla serii rozgrywce beat ’em up, zmuszeni zostaniemy do walki z tuzinami wrogów, kontrując ich, rzucając nimi i wyzwalając na nich specjalne ataki. Po drodze będziemy mogli też m.in. podejmować się zadań pobocznych, wchodzić w interakcję ze znanymi postaciami, a nawet rekrutować pokonanych przeciwników.

Produkcja jest dostępna na Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox One oraz PC.

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

3 komentarze

  1. Warto wspomnieć, że pierwsze recenzje są nadzwyczaj pochlebne, a wystawiane oceny oscylują w granicach 8-9 na 10, ceniąc grę zarówno pod względem grywalności, oprawy jak i dźwięku.

    • Kupiłem tą grę na steam, gra jest zajebista, oprawa pixelartowa daje nostalgię, względem starych pegazusowych gier Kunio Kunio, gra naprawdę warta polecenia, ale nie każdy może dać 100 zł na pikselową grę, jest jeszcze, problem kiepskiego przypisania klawiszy na klawiaturze, czego nie można zmienić, można zawsze podłączyć pada, ale działa tylko na jednego gracza, mówię o wersji na komputery, lecz gorąco polecam fanom gier Kunio

  2. Nigdzie nie da się tego kupić na Switch obecnie, macie jakieś źródła?

Comments are now closed for this post.