Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast na PS4 oraz Nintendo Switch

Dziś premiera: Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast na PS4 oraz Nintendo Switch

Jeżeli jesteście fanami Gwiezdnych wojen to nie możecie przepuścić takiej okazji, gdyż na Playstation 4 oraz Nintendo Switch trafił Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast.

Jedi Outcast stworzone oryginalnie przez Raven Software (Singularity, Soldier of Fortune) to strzelanina osadzona w uniwersum Star Wars. W produkcji, tak jak w Jedi Academy wcielamy się w Kyle’a Katarna, rycerza Jedi, który musi wykorzystać swoje umiejętności, aby skutecznie eliminować groźnych szturmowców.

Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast jest dostępny na PS4 oraz Switch.

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

4 komentarze

 1. Mała poprawka. W Jedi Academy nie gra się jako Kyle, tylko jako jego uczeń lub uczennica. Katarn jest głównym bohaterem w Dark Forces, DF2: Jedi Knight i JK2: Jedi Outcast właśnie.

  Reply
  • Faktycznie, dzięki za poprawkę. Już mi się pomieszało od tych wszystkich gier >.<

   Reply
 2. Ciekawostka – pecetowe demo Jedi Outcast zawiera poziom niedostępny w pełnej wersji gry

  Reply
 3. Port na PS4 jest tragiczny: skopane sterowanie niedostosowana do pada i system zapisu gry (nie da się nadpisywać stanów gry i co jakiś czas trzeba ja opuścić, by pousuwać zapisy).

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>