Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Dziś premiera: The Sinking City na Nintendo Switch

Dziś premiera: The Sinking City na Nintendo Switch

Posiadacze Switcha i fani horrorów mają dziś wyjątkowo dobry dzień! Prócz niespodziewanie wydanego Amnesia: Collection, na konsoli Nintendo Switch pojawił się dzisiaj również lovecraftowski horror detektywistyczny od studia Frogwares, twórców gier z kultowym Sherlockiem Holmesem – The Sinking City. Produkcję można kupować za pośrednictwem cyfrowego sklepu Nintendo eShop w cenie 199 zł.

Akcja The Sinking City rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Oakmont stanu Massachusetts, przeobrażonego podług lovecraftowskiego motywu nadnaturalnych powodzi, które pozostawiają po sobie jedynie zgniliznę na budynkach i w umysłach ich lokatorów. My wcielimy się w Charlesa W. Reeda, prywatnego detektywa, który będzie się starał odkryć prawdę stojącą za nieokiełznanymi siłami przejmującymi Oakmont, jego obywateli, a nawet nas samych. Jak wspominaliśmy o tym wcześniej, w wersji na konsolę Nintendo m.in. poprawiono system walki oraz sztuczną inteligencję, a także dodano wsparcie dla ekranu dotykowego i żyroskopu.

The Sinking City było dotychczas dostępne wyłącznie na PlayStation 4Xbox One oraz na komputerach osobistych za pośrednictwem sklepu Epic Games.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.