Share This Post

Wieści z branży gier

Inside Xbox – 24.09.2019

Inside Xbox – 24.09.2019

Microsoft ponownie powraca z swoim wydarzeniem – Inside Xbox, w którym zobaczymy jakie tytuły zmierzają na Xboxa One. Szykujcie się na nowe trailery oraz niespodzianki!

Stream rozpoczynamy z grą Atlas, w którym będziemy mogli poszukiwać skarby razem ze swoją załogą. Będziemy musieli liczyć się z potworami, innymi piratami, a także chorobami np. z szkorbutem. Produkcja będzie dostępna w Xbox Game Preview już 8 października. Ponadto twórcy potwierdzili, że gra od samego początku, będzie oferowała cross-play PC – Xbox One.

Następna przedstawiona gra to Children of Morta od Dead Mage oraz 11 bit Studios, która jest rouge lite RPGiem. Zwiastun przedstawia szczegóły na temat świata gry, grywalnych bohaterów, umiejętności oraz przedmiotów. Premiera już 15 października. 

Czas na informacje dotyczące Project xCloud – usługę strumieniowania gier z rodziny konsol Xbox One na komputery, laptopy, tablety i smartfony. W Wielkiej Brytanii, USA oraz w Korei Południowej będzie można testować usługę już w październiku. Pierwszymi dostępnymi tytułami, które będzie dostępne to: Halo 5, Killer Instinct, Sea of Thieves oraz Gears 5.

Teraz miła informacja dla wszystkich posiadaczy Xbox Game Pass na PC, gdyż poznaliśmy kolejne gry, które trafią do usługi.

  • Bad North
  • Dirt Rally 2.0
  • Cities: Skylines
  • Saints Row IV: Re-Elected

Czas na The Outer Worlds! Zaprezentowany zwiastun przedstawia bliżej planety, które będziemy zwiedzać w grze. Premiera już 25 października!

Jeżeli lubicie czasem postrzelać razem z kolegami, to Ghost Recon Breakpoint powinien być do tego idealny. Tym bardziej, kiedy odbędzie się beta gry, która będzie trwała od 26 września do 29 września. Premiera już 4 października

Są tu fani Agenta 47? Gdyż od dzisiaj, wszyscy posiadacze Season Passa Hitmana 2 mogą sprawdzić nowe rozszerzenie, zabierające nas na tropikalną wyspę. Co musimy zrobić? Oczywiście dyskretnie zlikwidować kilka celów.

Tym razem zmienimy klimaty. W najnowszej grze logicznej – Felix The Reaper będziemy musieli w taneczny sposób eliminować nasze cele. Premiera jeszcze w tym roku.

Na sam koniec otrzymaliśmy króciutki zwiastun DayZ, który zapowiada nowy region w grze.

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.