Share This Post

Wieści z branży gier

Moon: Remix RPG Adventure trafi na Nintendo Switch

Moon: Remix RPG Adventure trafi na Nintendo Switch

Podczas japońskiego Nintendo Direct, który odbywał się równocześnie z europejskim streamem, otrzymaliśmy konkrety o kilku 'Japan-only” exclusivach. Jednak jedna z przedstawionych produkcji trafi na zachód i jest nią Moon.

Moon: Remix RPG Adventure to Anty-jRPG, który pierwotnie trafił na pierwsze Playstation w 1997 i nigdy nie opuścił Kraju Kwitnącej Wiśni. Teraz po 22 latach nowe pokolenie graczy będzie mogło zapoznać się z produkcją po raz pierwszy w języku Szekspira. „Księżyc” opowiada o małym chłopcu, który został wchłonięty przez telewizor do gry komputerowej zwanej „Moon World”. Chłopak śledząc ścieżki głównego bohatera gry, rozpoczyna własną przygodę, w której chce przywrócić światu brakujące światło księżyca. Produkcja oprócz przyjemnej dla oka grafiki i melancholijnej muzyki cechuje się nietypowym podejściem do rozgrywki, w którym nie uświadczymy ani jednej potyczki.

Moon trafi na Nintendo Switch w Japonii już 10 października, niewiele później zostanie opublikowana wersja europejska.

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>