Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Pierwsze szczegóły na temat Project Resistance

Pierwsze szczegóły na temat Project Resistance

Capcom podzielił się dziś pierwszymi szczegółami na temat Project Resistance (tytuł tymczasowy) – nadchodzącego sieciowego i asymetrycznego survival horroru, który ma być nową grą w uniwersum Resident Evil.

W każdej rozgrywce, jeden z pięciu graczy (tzw. Mastermind) będzie miał za zadanie śledzić poczynania czwórki Ocalałych za pośrednictwem kamer, by przeszkadzać im w ucieczce. Tworzyć swój “śmiertelny tor przeszkód” będzie mógł ustawiając niebezpieczne pułapki, przywołując bestialskie stworzenia, a także manipulując otoczeniem i uzbrajając same kamery. Nie zabraknie również możliwości bezpośredniego sterowania nieumarłymi potworami czy wcielania się w samego Tyranta.

Z kolei pozostała czwórka będzie musiała ze sobą współpracować odpierając ataki i rozwiązując łamigłówki tak, by uciec z planszy przed upływem czasu. Każdy z nich ma posiadać unikatowe umiejętności, które pomogą w osiągnięciu tego celu.

Project Resistance ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na komputerach osobistych za pośrednictwem sklepu Steam. Tytuł tworzony jest we współpracy z NeoBards Entertainment, a do produkcji wykorzystywany jest RE Engine (Resident Evil 2, Devil May Cry 5). Data premiery jest na ten moment nieznana.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.