Share This Post

Wieści z branży gier

Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville ukazało się już we wczesnym dostępie

Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville ukazało się już we wczesnym dostępie

PopCap Games poinformowało, że Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville ukazało się już w wersji wczesnego dostępu na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC poprzez sklep OriginFounder’s Edition można nabywać w cenach bliskich 120 zł wyłącznie od dzisiaj do 30 września.

Bitwa o Neighborville jest nową grą z serii Plants vs. Zombies, która oferuje dynamiczną rozgrywkę podobną do tej z Garden Warfare. W licznych trybach sieciowej i lokalnej kooperacji, a także gry wieloosobowej, gracze mogą walczyć za pomocą 20 w pełni konfigurowalnych klas, pośród których znajdują się zarówno powracające postacie, jak i całkowicie świeże.

Przez sześć tygodni, aż do premiery 18 października, posiadaczom Founder’s Edition będą odkrywane kolejne fragmenty gry, w tym tryby rozgrywki czy obszary do swobodnej eksploracji. Tak zwani Sąsiedzi Założyciele (nabywcy Founder’s Edition) dostaną ekskluzywne nagrody, a także będą mogli przenieść swój postęp do pełnej wersji Bitwy o Neighborville, którą otrzymają bez dodatkowych kosztów.