Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd State of Play – wrzesień 2019

Przegląd State of Play – wrzesień 2019

Trzecia edycja State of Play od Sony właśnie dobiegła końca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was krótką relację (adekwatną do długości samej prezentacji), w której podsumowaliśmy wszystko, co zostało przedstawione podczas nocnego livestreamu.

Stream zaczął się od nowej produkcji od Enchance (twórcy Tetris Effect), zwane HUMANITY. O czym jest ta gra? Trudno stwierdzić, ale trzeba przyznać, że wygląda to dość intrygująco!

Infinity Ward przedstawiło wyczekiwany zwiastun fabularny Call Of Duty: Modern Warfare, który trafi wyjdzie już 25 października. Ponadto gracze pleja, jako pierwsi będą mogli zagrać w tryb Special OPS.

Nowa produkcja twórcy Katamari Damacy, Wattam. Naszym zadaniem w grze jest nawiązywanie przyjaźni z innymi stworzeniami. Produkcja wyjdzie w grudniu 2019. 

Techland Publishing oraz Picollo zapowiedzieli Arise: A simple Story, które opowie historię o miłości i wielkiej stracie.

Rockstar na krótkim trailerze zaprezentował L.A. Noire The VR Case Files, który jest dostępny na Playstation Store od dzisiaj!

MediEvil wyjdzie już 25 października, a już dzisiaj możemy zagrać w demko wyczekiwanej produkcji.

Sid Meier’s Civilization VI trafi na Playstation 4! Wersja na Playstation 4 będzie zawierała wszystkie wydane rozszerzenia. Premiera już 22 listopada. 

Death Stranding pojawiło się na livestreamie, ale nie w postaci nowego gameplayu, lecz limitowanej konsoli, którą możecie zobaczyć poniżej.

Night School Studio pokazało nowy zwiastun Afterparty, który zabierze nas do piekła, w którym dzieją się wieczne imprezy. Premiera już 29 października.

Ponadto otrzymaliśmy wiadomość o grach PS Plus na październik! Posiadacze subskrypcji otrzymają MLB The Show 19 oraz The Last of Us Remastered.

No i gwiazda wieczoru! The Last of Us Part II zachwyca nowym trailerem oraz otrzymaliśmy wreszcie datę premiery! Szykujcie wolny dzień na 21 lutego 2020 roku!

Oglądaliście livestream? Jaka gra was najbardziej ekscytuje? Dajcie znać w komentarzach!

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.