Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

The Sinking City na Switchu już 12 września

The Sinking City na Switchu już 12 września

Studio Frogwares ujawniło dziś, że ich lovecraftowski horror detektywistyczny, The Sinking City, ukaże się cyfrowo na konsoli Nintendo Switch już 12 września. Gra jest już dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz na komputerach osobistych za pośrednictwem sklepu Epic Games.

Akcja The Sinking City rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Oakmont stanu Massachusetts, przeobrażonego podług lovecraftowskiego motywu nadnaturalnych powodzi, które pozostawiają po sobie jedynie zgniliznę na budynkach i w umysłach ich lokatorów. My wcielimy się w Charlesa W. Reeda, prywatnego detektywa, który będzie się starał odkryć prawdę stojącą za nieokiełznanymi siłami przejmującymi Oakmont, jego obywateli, a nawet nas samych.

Zmiany, które twórcy wprowadzili w wersji na konsolę Nintendo, opisywaliśmy przy okazji publikacji poprzedniego zwiastuna.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.