Share This Post

Wieści z branży gier

Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition – premiera na Switchu i darmowy update na PC

Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition – premiera na Switchu i darmowy update na PC

Home Sheep Home to bardzo urocza gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w baranka Shauna, bohatera filmów animowanych studia Aardman. Polega ona na rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych trzema owieczkami, każdą z nich trzeba po kolei/naraz sterować i dojść do wyjścia. Home Sheep Home 2 to więcej tego samego z nowymi mechanikami i paroma świeżymi pomysłami, a do tego nie w przeglądarce a normalnie do zakupu na Steamie. Jest to pierwsza gra, w której zdobyłem wszystkie osiągnięcia na tej platformie, w 2014 roku. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu ta bardzo niedoceniona produkcja doczekała się właśnie darmowej aktualizacji z nową zawartością!

Baranek Shaun Film. Farmageddon (A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon) premierę w niektórych krajach miał 26 września tego roku (w Polsce pojawi się dopiero 8 listopada), ale z okazji premiery 18 października w rodzimej dla tej produkcji Wielkiej Brytanii Home Sheep Home 2 przemianowane zostało na Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition, otrzymało cały nowy rozdział z piętnastoma poziomami oraz tryb multiplayer! W takim stanie gra została wydana na konsoli Nintendo Switch właśnie w tę datę. Na Steamie dla wszystkich dotychczasowych posiadaczy HSH2 także wtedy umożliwiono pobranie darmowej aktualizacji z wspomnianymi poziomami oraz 4 nowe osiągnięcia do zdobycia, a dzisiaj udostępniono też tryb wieloosobowy. Tryb ten jest lokalny, ale gra wspiera na Steamie Remote Play Together, funkcjonalność umożliwiającą granie w lokalne gry multiplayer przez sieć.

HSH2 to jedna z najprzyjemniejszych gier na Steamie w jakie miałem okazję zagrać. Polecam serdecznie sprawdzić pierwszą część za darmo w przeglądarce i jeśli się spodoba dać jej szansę na PC lub Switchu.

Oficjalna strona gry.
Strona gry na Steamie.
Strona gry w sklepie Nintendo.

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.

2 komentarze

  1. ” Tryb ten jest lokalny, ale gra wspiera na Steamie Remote Play Together”
    Tryb ten w beta, ma się pojawić dopiero dziś. Czy może macie jakieś nowe informacje na temat tego trybu?

    • Hej! Niestety nie mamy żadnych nowych informacji na ten temat. Gra po prostu na swojej stronie w sklepie ma zaznaczone wsparcie dla tej funkcjonalności 🙂

Comments are now closed for this post.