ARHN.TECH_#10 – Gogle RidDzik

Wieści z branży gier
Nigdy nie ufaj Microsoftowi. Odbierze ci wszystkich przyjaciół. I ukochany system. I gry. I sens życia. Doprowadzi Cię do momentu gdy jedyną ucieczką będzie założenie gogli VR i ucieczka, hen, hen daleko.

Share This Post

Nigdy nie ufaj Microsoftowi. Odbierze ci wszystkich przyjaciół. I ukochany system. I gry. I sens życia. Doprowadzi Cię do momentu gdy jedyną ucieczką będzie założenie gogli VR i wyprawa, hen, hen daleko.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

2 komentarze

 1. „Windows 10 nie jest taki zły po tym jak go pokonfigurujesz”
  Po czym przychodzi większa aktualizacja, wywala losowy sterownik, losowy program i zaczynasz ustawiać od nowa. Trochę jak maluch, którego trzeba było raz na jakiś czas naprawić i nie był nawet taki zły.

  Reply
 2. Windows 7
  – komunikat systemowy z dnia 14-01-2020: „przesiądź się na Windows 10, bo zakończyliśmy wsparcie techniczne twojego systemu”
  16-01-2020 – komunikat Windows Update: „mamy dla ciebie 3 krytyczne aktualizację” :0)
  I jak tu ich nie kochać

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>