ARHN.TECH_#10 – Gogle RidDzik

Wieści z branży gier
Nigdy nie ufaj Microsoftowi. Odbierze ci wszystkich przyjaciół. I ukochany system. I gry. I sens życia. Doprowadzi Cię do momentu gdy jedyną ucieczką będzie założenie gogli VR i ucieczka, hen, hen daleko.

Share This Post

Nigdy nie ufaj Microsoftowi. Odbierze ci wszystkich przyjaciół. I ukochany system. I gry. I sens życia. Doprowadzi Cię do momentu gdy jedyną ucieczką będzie założenie gogli VR i wyprawa, hen, hen daleko.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

2 komentarze

  1. „Windows 10 nie jest taki zły po tym jak go pokonfigurujesz”
    Po czym przychodzi większa aktualizacja, wywala losowy sterownik, losowy program i zaczynasz ustawiać od nowa. Trochę jak maluch, którego trzeba było raz na jakiś czas naprawić i nie był nawet taki zły.

  2. Windows 7
    – komunikat systemowy z dnia 14-01-2020: „przesiądź się na Windows 10, bo zakończyliśmy wsparcie techniczne twojego systemu”
    16-01-2020 – komunikat Windows Update: „mamy dla ciebie 3 krytyczne aktualizację” :0)
    I jak tu ich nie kochać

Comments are now closed for this post.