ARHN.TECH_#19 – PlayStation Series X Potwierdzone!

Wieści z branży gier
Na konsolowym poletku cieplej niż zwykle - a to jedynie zapowiedź rozgrzewających się do boju ekip marketingowych jednej i drugiej firmy. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Na razie po pierwszej wymianie ciosów, na prowadzenie wychodzą zieloni. Czerkamy teraz na ruch ze strony niebieskich!

Podziel się tym postem

Na konsolowym poletku cieplej niż zwykle – a to jedynie zapowiedź rozgrzewających się do boju ekip marketingowych jednej i drugiej firmy. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Na razie po pierwszej wymianie ciosów, na prowadzenie wychodzą zieloni. Czerkamy teraz na ruch ze strony niebieskich!

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

1 komentarz

  1. Można byłoby też wspomnieć o różnicach w rozszerzaniu pamięci dyskowej obu konsol. MS oferuje dedykowane 1TB karty rozszerzeń, gdy Sony pozwoli podpiąć dowolne dyski NVMe M.2 (pod warunkiem że nie będą wolniejsze niż wbudowany dysk). W teorii do obu można podłączyć dyski zewnętrzne na USB, ale w przypadku Xboxa pamięć ta nie będzie możliwa do wykorzystania dla gier na tą konsolę (pozwoli to jednak instalować gry z poprzednich generacji).

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.