ARHN.TECH_#19 – PlayStation Series X Potwierdzone!

Wieści z branży gier
Na konsolowym poletku cieplej niż zwykle - a to jedynie zapowiedź rozgrzewających się do boju ekip marketingowych jednej i drugiej firmy. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Na razie po pierwszej wymianie ciosów, na prowadzenie wychodzą zieloni. Czerkamy teraz na ruch ze strony niebieskich!

Share This Post

Na konsolowym poletku cieplej niż zwykle – a to jedynie zapowiedź rozgrzewających się do boju ekip marketingowych jednej i drugiej firmy. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Na razie po pierwszej wymianie ciosów, na prowadzenie wychodzą zieloni. Czerkamy teraz na ruch ze strony niebieskich!

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

1 Comment

  1. Można byłoby też wspomnieć o różnicach w rozszerzaniu pamięci dyskowej obu konsol. MS oferuje dedykowane 1TB karty rozszerzeń, gdy Sony pozwoli podpiąć dowolne dyski NVMe M.2 (pod warunkiem że nie będą wolniejsze niż wbudowany dysk). W teorii do obu można podłączyć dyski zewnętrzne na USB, ale w przypadku Xboxa pamięć ta nie będzie możliwa do wykorzystania dla gier na tą konsolę (pozwoli to jednak instalować gry z poprzednich generacji).

Comments are now closed for this post.