Dzień z życia karalucha: Bad Mojo (PC) | recenzja retro

Rekomendacje / Retro
Nazywasz się Roger Samms. Jesteś zmęczonym życiem entomologiem, który w akcie desperacji kradnie walizkę pełną pieniędzy przeznaczonych na badania. Twój los nareszcie się odmieni, ale nie w sposób jaki sobie wymarzyłeś, bo magiczna siła zmienia cię w... karalucha. Przypadek? Nie sądzę.

Podziel się tym postem

Nazywasz się Roger Samms. Jesteś zmęczonym życiem entomologiem, który w akcie desperacji kradnie walizkę pełną pieniędzy przeznaczonych na badania. Twój los nareszcie się odmieni, ale nie w sposób jaki sobie wymarzyłeś, bo magiczna siła zmienia cię w… karalucha. Przypadek? Nie sądzę. Wydane w 1996 roku “Bad Mojo: The Cockroach Game” to jedna z najbardziej nowatorskich gier przygodowych jakie trafiły do sprzedaży. W ciele karakana gracz przemierzy setki ekranów próbując odnaleźć drugie dno swojej niecodziennej przypadłości. Pod warunkiem, że ma wystarczająco mocny żołądek, by przyjrzeć się z bliska warunkom w jakich na co dzień gnieżdżą się te insekty.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.