Mroczne pokemony? Monster Crown trafi do wczesnego dostępu 31 lipca

Wieści z branży gier
Tęsknicie za oryginalnymi Pokemonami? Z pikselową grafiką i 8-bitową muzyką? Stosunkowo niewielkie studio Aurum we współpracy z SOEDESCO już niedługo zamierzają wypuścić grę, która garściami czerpie z "lepszych czasów". Czy przełoży się to na dobrą grę? Trudno powiedzieć - ciężko jednak nie zauważyć mocnej inspiracji kultowymi poksami, ale twórcy obiecują, że mimo tego ich gra ma mieć zupełnie inny, bardziej mroczny "feeling". Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zerknijcie na najnowszy trailer gry.

Share This Post

Tęsknicie za oryginalnymi Pokemonami? Z pikselową grafiką i 8-bitową muzyką? Stosunkowo niewielkie studio Aurum we współpracy z SOEDESCO już niedługo zamierzają wypuścić grę, która garściami czerpie z „lepszych czasów”. Czy przełoży się to na dobrą grę? Trudno powiedzieć – ciężko jednak nie zauważyć mocnej inspiracji kultowymi poksami, ale twórcy obiecują, że mimo tego ich gra ma mieć zupełnie inny, bardziej mroczny „feeling”. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zerknijcie na najnowszy trailer gry oraz zapoznajcie się z informacją prasową TUTAJ.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

1 Comment

  1. Uuuu, wygląda ciekawie

Comments are now closed for this post.