ARHN.TECH_#49 – Nie Będzie Cyberpunka

Wieści z branży gier
Cyberpunk raz jest, raz go nie ma. Kiedyś się go na pewno doczekamy, ale przyznaję się, że przestrzeliłem zakładając, że Cedep nie zdecyduje się na kolejne przenosiny terminu, a właśnie to zrobił - z 19 Listopada na 10 grudnia. Niby niedużo, ale graczom już puszczają nerwy. I to ostro. Tak samo ostro jak z Nvidią postanowiło pograć AMD wypuszczająć nową linię Radeonów z serii 6000.

Share This Post

Cyberpunk raz jest, raz go nie ma. Kiedyś się go na pewno doczekamy, ale przyznaję się, że przestrzeliłem zakładając, że Cedep nie zdecyduje się na kolejne przenosiny terminu, a właśnie to zrobił – z 19 Listopada na 10 grudnia. Niby niedużo, ale graczom już puszczają nerwy. I to ostro. Tak samo ostro jak z Nvidią postanowiło pograć AMD wypuszczająć nową linię Radeonów z serii 6000.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.