Share This Post

Wieści z branży gier

Prezentownik: Corsair pod choinkę?

Dobrze znany gamerom Corsair zapytał nas co z jego stajni moglibyśmy polecić na święta, a my postanowiliśmy przygotować niniejsze zestawienie. Jeżeli zatem jakiś gracz jest Ci na tyle bliski, że chciał(a)byś uszczęśliwić jego/ją na święta to zerknij na to co znaleźliśmy – jak się okazuje nie trzeba wydawać kroci, nawet na tak renomowana markę jak Corsair.

Corsair Glaive RGB Pro

Zaczynamy od mojego osobistego wyboru, znajdującego się akurat w górnej części widełek cenowych po których postanowiłem się poruszać. Mogę jednak zaręczyć, że Corsair Glaive RGB Pro jest wart swojej ceny bowiem sam z niej korzystam od ponad dwóch lat i jestem szalenie zadowolony. Precyzyjna, wygodna i wytrzymała. A do tego posiada wymienny element pod kciuk, dlatego każdy może dopasować ją do swoich preferencji.

Corsair Katar Pro

Szukacie mimo wszystko czegoś tańszego? Żaden problem, kto powiedział, że dobre markowe peryferia muszą być koszmarnie drogie? Poniżej 100 zł znajdziemy myszkę Corsair Katar Pro. Nie jest może tak rozświetlona jak inne, podobne produkty, ale jestem przekonany, że będzie służyć dużo lepiej i dłużej niż inne w podobnej cenie. Świetny prezent pod choinkę!

Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire

A jak jest myszka to wypada też zaopatrzyć się w klawiaturę. Dla wyczynowców mamy Corsair K70 RGB Mark 2. Zdecydowanie klawiatura dla tych, którzy nie godzą się na żadne kompromisy, a każda milisekunda może zaważyć na ich wyniku. To jedna z “najszybszych” klawiatur dostępnych obecnie na rynku ze switchami Cherry MX. W dodatku w formie low profile droga jaką pokonuje klawisz przed zarejestrowaniem wciśnięcia również jest krótsza niż w wypadku standardowej. Do tego jest stosunkowo cicha jak na mechaniczną klawiaturę oraz posiada ogromną liczbę sposobów podświetlenia RGB.

Corsair K55 RGB

A teraz dla przeciwwagi ponownie coś z niższej półki. Corsair K55 to zdecydowanie gadżet dla ludzi, którzy nie grają wyczynowo w gry, gdzie liczy się każde mrugnięcie okiem, ale mimo to chcą mieć ładne i schludne gamingowe stanowisko. Dzięki membranie zamiast mechanicznych switchy, K55 RGB może pochwalić się wysoką jakością i znakomitym podświetleniem, zachowując przy tym sporo niższą cenę.

Corsair MM300 PRO

W życiu każdego gracza przychodzi moment w którym mówi dość starym, postrzępionym podkładkom pod mysz z marketu. No dobrze, nie wiem czy w życiu każdego, ale w moim na pewno. I mogę wam z całą stanowczością powiedzieć, że mimo iż pozornie nieznaczna, solidna podkładka pod mysz, to jedna z najlepszych zmian jakie zaszły na moim stanowisku. Dlatego jeżeli zastanawiacie się nad prostym drobiazgiem, który ucieszy waszego gracza, gorąco polecam Corsair MM300 Pro. 

Corsair VOID Elite Stereo Carbon

I wreszcie ostatni koleżka na naszej liście. Nie da się grać bez jakiegoś źródła dźwięku. A jak już kupować to lepiej nie bawić się w półśrodki, które i tak będzie trzeba wywalić po paru miesiącach. Słuchawki Corsair VOID Elite to gadżet którego nie powstydzi się żaden gracz. Solidne nausznice wytłumiają dźwięki dochodzące z zewnątrz, a uniwersalna koncówka typu jack 3.mm pozwoli nam połaczyć się zarówno z komputerem, jak i najnowszymi konsolami, czy nawet telefonem.

Sponsorem artykułu jest sklep Corsair. Rekomendacje wyselekcjonował Kebab.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.