Super Mario 3D World + Bowser’s Fury — recenzja

Recenzja / Rekomendacje
Hey, paizanos! Kto zna się lepiej na odgrzewaniu kotletów niż stereotypowy Włoch? Dobry szef kuchni potrafi zrobić z ponad siedmioletniego posiłku arcydzieło i tym jest właśnie Super Mario 3D World + Bowser's Fury. To stare danie, ale rozmrożone i ugotowane w tak zręczny sposób, że smakuje jak zupełnie nowe. A deser jakim jest nowa minigra o "Furii Bowsera" smakuje niczym najpyszniejszy torcik. Nie, serio. Jest bardzo fajnie.
Strona główna » Recenzja » Super Mario 3D World + Bowser’s Fury — recenzja

Share This Post

Hey, paizanos! Kto zna się lepiej na odgrzewaniu kotletów niż stereotypowy Włoch? Dobry szef kuchni potrafi zrobić z ponad siedmioletniego posiłku arcydzieło i tym jest właśnie Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. To stare danie, ale rozmrożone i ugotowane w tak zręczny sposób, że smakuje jak zupełnie nowe. A deser jakim jest nowa minigra o „Furii Bowsera” smakuje niczym najpyszniejszy torcik. Nie, serio. Jest bardzo fajnie.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Avatar

    nie lubię jak nintendo sprzedaje gry sprzed 10 lat za 250 zł, ale z tym dodatkiem można przeboleć zakup XD

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>