Share This Post

arhn.eu / Konkursy / Rekomendacje

Konkurs speedrunnerski arhn.eu! — demo OUTRIDERS

Konkurs speedrunnerski arhn.eu! — demo OUTRIDERS

Już dzisiaj o godzinie 18 do pobrania za darmo na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam oraz w streamingu w NVIDIA GeForce NOW) dostępne będzie demo gry OUTRIDERS, nowej strzelanki dla 1–3 graczy, z pełną dowolnością udziału i trybem współpracy, osadzoną w oryginalnym, mrocznym i zmuszającym do walki o przeżycie uniwersum science-fiction, jak zgrabnie opisuje ten tytuł strona na Steamie.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszej społeczności wraz z polskim developerem People Can Fly oraz wydawcą Square Enix konkurs speedrunnerski – do najszybszego przejścia będzie właśnie to darmowe demo, więc każdy może spróbować, nawet osoby bez konsol i ze słabszym pecetem, ponieważ będzie można w nie pograć w ramach GeForce NOW w streamingu.

Dużo więcej informacji o demie, ze wszystkimi datami i informacjami: tutaj.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie:
Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, zapraszam na nasz serwer Discord. Na miejscu zapoznaj się z regulaminem naszego serwera, przywitaj, no i wpadnij na kanał #outriders-zasady. Tam dowiesz się wszystkiego co potrzebne. Na zgłoszenia czekamy na kanale #outriders-speedrun.

Strona Steam tytułu: tutaj.

Pracuję w People Can Fly już kilka miesięcy. Wpadłem na pomysł stworzenia tego konkursu i spodobał się on firmie, więc umożliwili nam zrobienie takiej zabawy, dzięki której możecie zapoznać się z tytułem a nawet wygrać pełną wersję 🙂

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.