ARHN.TECH_#74 – Pierwszy smartfon z 1-calowym sensorem?

Wieści z branży gier
W kraju aż huczy na temat opłaty reprograficznej. Mimo, że ta była powszechnie określana jako "podatek od smartfonów" wszystko wskazuje na to, że ostatecznie te urządzenia nie zostaną nią objete. Zamiast tego osoby szykujące się do kupna komputera będą musiały się mierzyć z kolejnymi kosztami. Ale hej - przynajmniej ci zainteresowani kupnem fotograficznych smartfonów pokroju Huawei P50 oraz Sharp Aquos R6 mogą spać spokojnie.

Share This Post

W kraju aż huczy na temat opłaty reprograficznej. Mimo, że ta była powszechnie określana jako „podatek od smartfonów” wszystko wskazuje na to, że ostatecznie te urządzenia nie zostaną nią objete. Zamiast tego osoby szykujące się do kupna komputera będą musiały się mierzyć z kolejnymi kosztami. Ale hej – przynajmniej ci zainteresowani kupnem fotograficznych smartfonów pokroju Huawei P50 oraz Sharp Aquos R6 mogą spać spokojnie.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.