Kolekcjonerska Maska Majory! — First4Figures Majora’s Mask

Gadżety / Po godzinach... / Rekomendacje / Wideo 4K
Przepiękna maska z gry Majora's Mask. Rzeczywistych wymiarów (12 cali -- około 30 cm), podświetlana za pomocą baterii lub z portu USB. Można również odpiąć ją od bazy i powiesić na ścianie. Posiada też sterowanie gestami -- tryb podświetlania oczu zmienia się wraz z machaniem dłonią przed jej oczami, a w sprzedaży dostępna jest też jej mniejsza wersja -- 10 cali, przeznaczona do wieszania na ścianie.

Share This Post

Przepiękna maska z gry Majora’s Mask. Rzeczywistych wymiarów (12 cali — około 30 cm), podświetlana za pomocą baterii lub z portu USB. Można również odpiąć ją od bazy i powiesić na ścianie. Posiada też sterowanie gestami — tryb podświetlania oczu zmienia się wraz z machaniem dłonią przed jej oczami, a w sprzedaży dostępna jest też jej mniejsza wersja — 10 cali, przeznaczona do wieszania na ścianie.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>