ARHN.TECH_#84 – Activision Blizzard Bad

Wieści z branży gier
Przez internet przetacza się drama związana z Activision Blizzard i zarzuty kierowane w kierunku firmy nie są błache. Pierwsza reakcja firmy na oskarżenia była... niezbyt udana. Zobaczmy co przyniesie przyszłość. Sama przyszłośc zaś zajrzała w oczy kalifornijczykom i część z nich prawdopodobnie nie będzie zadowolona.

Share This Post

Przez internet przetacza się drama związana z Activision Blizzard i zarzuty kierowane w kierunku firmy nie są błache. Pierwsza reakcja firmy na oskarżenia była… niezbyt udana. Zobaczmy co przyniesie przyszłość. Sama przyszłośc zaś zajrzała w oczy kalifornijczykom i część z nich prawdopodobnie nie będzie zadowolona.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>