Amigowe igraszki z Elvirą — Halloween 2021

Rekomendacje / Retro
Elvira to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci związanych ze światem duchów. Niczym Maryla Rodowicz w Sylwestra, budzona z grobu co Halloween ku uciesze setek tysięcy fanów. Działająca w roli już 40 lat ikona amerykańskiego święta zmarłych doczekała się  aż trzech przerażających gier na Amigę. O nich ten materiał.

Share This Post

Elvira, władczyni ciemności (Cassandra Peterson) to w USA jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci związanych ze światem duchów, strachów i wampirów. Niczym Maryla Rodowicz w Sylwestra, budzona z grobu co Halloween ku uciesze setek tysięcy swoich fanów. Działająca w roli już 40 lat, bohaterka ta była gościem niezliczonej ilości programów, seriali, kreskówek i filmów pełnometrażowych. Ikona amerykańskiego święta zmarłych doczekała się też aż trzech przerażających gier na Amigę. O nich ten materiał.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>