ARHN.TECH_#100 – Poland can into atom

Wieści z branży gier
Jubileuszowy, setny odcinek postanowiłem uczcić zmianą miejsca do nagrań. Moja twarz zaś postanowiła wyprodukować czerwoną diodę. No nic - z wiadomości zaś o wyboistej drodze Polski do atomu, metodzie złodziei na Air Taga oraz niepokojącym kierunku obranym przez serię Battlefield.

Share This Post

Jubileuszowy, setny odcinek postanowiłem uczcić zmianą miejsca do nagrań. Moja twarz zaś postanowiła wyprodukować czerwoną diodę. No nic – z wiadomości zaś o wyboistej drodze Polski do atomu, metodzie złodziei na Air Taga oraz niepokojącym kierunku obranym przez serię Battlefield.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.