Kiedyś wyszedł Rock Band VR i nikt w niego nie grał 🤷

Felietony / Recenzja / Strona Główna
W 2017 roku na Oculusa Rifta wyszły Rock Bandy. A ja jestem fanatykiem Rock Bandów. Więc gdy nadarzyła się okazja, żeby zagrać, to zagrałem. Jest bardzo fajne, ale ani trochę nie dziwi mnie, że praktycznie nikt nie miał okazji, chęci ani możliwości, żeby w to zagrać.

Share This Post

W 2017 roku na Oculusa Rifta wyszły Rock Bandy. A ja jestem fanatykiem Rock Bandów. Więc gdy nadarzyła się okazja, żeby zagrać, to zagrałem.
Jest bardzo fajne, ale ani trochę nie dziwi mnie, że praktycznie nikt nie miał okazji, chęci ani możliwości, żeby w to zagrać.

PS. W materiale podaję, że gra wydana została w 2017 roku, bo taka data widnieje zarówno na stronie gry, jak i w sklepie Oculusa. W niektórych innych miejscach sieci podawany jest rok 2016, ale wszystko wskazuje na to, że nie jest to prawidłowa data. Być może premiera ostatecznie została przesunięta. Szczerze mówiąc, aż tak mi nie zależało, żeby badać dlaczego te dwie daty się nie zgadzają. :V

PPS. Tak, wiem, że Oculus Quest nazywa się teraz Meta Quest, ale mało kto kojarzy ten gadżet pod tą nazwą, więc do premiery trójki zachowam raczej stare nazewnictwo, żeby było wiadomo o co chodzi 😉

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.