Mega Man 3 | Wyzwanie Archona

Strona Główna / Wyzwanie Archona
Długo wyczekiwane zwieńczenie trylogii! MM3 to gra olbrzymia w porównaniu do jedynki i dwójki i przypłaciła to horrendalną wydajnością techniczną. Pośpiech przy tworzeniu sequelu spowodował, że w pewnych punktach tytuł spowalnia do zaledwie kilkunastu FPS. Czy to wystarczy, by powstrzymać mnie przed ukończeniem pierwszego złotego wyzwania?

Share This Post

Długo wyczekiwane zwieńczenie trylogii! Mega Man 3 okazał się grą zbyt ambitną dla swojego własnego dobra. Olbrzymia i złożona w porównaniu do jedynki i dwójki, przypłaciła to absolutnie horrendalną wydajnością techniczną. Pośpiech przy tworzeniu sequelu spowodował, że w pewnych punktach rozgrywki tytuł spowalnia do zaledwie kilkunastu klatek na sekundę. Czy to wystarczy, by powstrzymać mnie przed ukończeniem pierwszego złotego wyzwania?

Celem Wyzwania Archona jest sprawdzić jak trudne są tak naprawdę te legendarnie „trudne gry” i czy bez przygotowania da się ukończyć je w jedno popołudnie. Podsumowanie przeplecione jest również szeregiem ciekawostek dotyczących omawianych tytułów.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.