The Need for Speed — narodziny legendy | Historia NFS

Historia Need for Speed / Rekomendacje
W Historii Need for Speed cofamy się do czasów konsoli 3DO, potem obserwujemy zmiany w wydaniach pierwszej części dla PlayStation i Segi Saturn, przefruwamy przez nietypowe warianty "Over Drivin' DX" dla rynku japońskiego, by ostatecznie przeanalizować aż dwie próby podboju rynku pecetowego.

Share This Post

Seria The Need for Speed to dziś jedna z najpopularniejszych marek związanych z wyścigowymi grami wideo. Ale jej skromne początki są dziś niemal zapomniane i sięgają równie mało znanych konsol. Dziś w Historii Need for Speed cofamy się do czasów konsoli 3DO, potem obserwujemy zmiany w wydaniach pierwszej części dla PlayStation i Segi Saturn, przefruwamy przez nietypowe warianty „Over Drivin’ DX” dla rynku japońskiego, by ostatecznie przeanalizować aż dwie próby podboju rynku pecetowego.

Reklama Ghostery

Ghostery to potężne rozszerzenie do ochrony prywatności. Blokuje reklamy, wstrzymuje trackery i przyspiesza działanie stron…

Zainstaluj Ghostery ZA DARMO aby przyśpieszyć ładowanie stron!

Wesprzyj firmę Ghostery w walce o prywatność w sieci. Przy donacji użyj kodu Arhn130 aby zyskać 30 dni statusu Kontrybutora!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.