Jak HEROES III ukształtowało polskich graczy | Wywiad ARHN.EU

Strona Główna / Wywiady
Mało jest tak kultowych i ważnych dla polskich graczy gier jak Heroes of Might & Magic III. Nawet teraz, niemal 25 lat po premierze legendarnej odsłony Herosów, zarówno starzy jak i nowi poszukiwacze przygód lgną do tego tytułu. Jak wyglądał ich pierwszy raz? Jak gra wpłynęła na ich życie? Co ich zdaniem sprawia, że gracze nieustannie powracają do Erathii by ponownie zmierzyć się z czającymi się tam niebezpieczeństwami? Zapytaliśmy ludzi, których życie do teraz jest związane z "Trójką". Ale wy również dajcie nam znać co sprawia, że chcecie do niej wracać!

Share This Post

Mało jest tak kultowych i ważnych dla polskich graczy gier jak Heroes of Might & Magic III. Nawet teraz, niemal 25 lat po premierze legendarnej odsłony Herosów, zarówno starzy jak i nowi poszukiwacze przygód lgną do tego tytułu. Jak wyglądał ich pierwszy raz? Jak gra wpłynęła na ich życie? Co ich zdaniem sprawia, że gracze nieustannie powracają do Erathii by ponownie zmierzyć się z czającymi się tam niebezpieczeństwami? Zapytaliśmy ludzi, których życie do teraz jest związane z „Trójką”. Ale wy również dajcie nam znać co sprawia, że chcecie do niej wracać!

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.