8bitdo NES30 PRO i Retro Receiver — recenzje!

8bitdo NES30 PRO i Retro Receiver — recenzje!

[arhnvid youtube=”HLmy68aDRSQ”]

Recenzja dwóch akcesoriów firmy 8bitdo. NES30 PRO to współczesny kontroler dla komputerów, telefonów i konsol inspirowany stylistyką padów do NES-a. Ma też w zanadrzu kilka innych niespodzianek! “Retro Receiver” to gadżet… odwrotny! Pozwala wpinać współczesne kontrolery bezprzewodowe do stareńkiego Pegasusa, NES-a i Famicoma!

4 komentarze

 1. Dark Archon

  Ten receiver jest fenomenalny!
  Szkoda jednak, że 8bitdo celuje głównie w fanów retro. Ozłociłbym ich za wygodny kontroler, nieustępujący jakością dualshockowi którego mógłbym podpiąć pod każdą konsolę obecnej i poprzedniej generacji.
  A jeśli coś takiego istnieje to byłbym wdzięczny za info.

  Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Fajne. Na gamepad’a się skuszę.

  Odpowiedź
 3. Dark Archon

  hej, a podpowiesz, cóż to za aplikacja na zrootowane androidy do mapowania przycisków ekranowych? :),

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   To aplikacja do padów 8bitdo i prawdopodobnie nie zadziała z innymi. Odpowiednie linki znajdziesz w instrukcji obsługi swojego kontrolera. 🙂

   Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>