Doom – retro recenzja hitu id Software

Doom – retro recenzja hitu id Software

[arhnvid cdn=”cdn2.arhn.eu” 480p=”/2014/doom/doom-480p” 720p=”/2014/doom/doom-720p” 1080p=”/2014/doom/doom-1080p” poster=”http://arhn.eu/wp-content/uploads/2014/09/thumb5.jpg” youtube=”2pbJ3-6yr1E”]

 

W 1993 roku w dystrybucji pojawiła się „Zagłada”, strzelanka firmy id Software, która zrewolucjonizowała spojrzenie na gry pierwszoosobowe. O Doomie opowie dziś nasz specjalny gość.

Parę słów wyjaśnienia...

Od lat moim wielkim marzeniem było powrócić do czasów, gdy w telewizji zobaczyć można było kultowy program „Escape” na Polonii 1. Pamiętam, gdy z wypiekami na twarzy oglądałem każdy kolejny odcinek prowadzony przez pana Tomasza Knapika. Sielanka jednak nie trwała długo, Escape przestało być emitowane, a moja nadzieja na to, że jeszcze kiedyś usłyszę pana Knapika opowiadającego o grach wygasła przez lata oczekiwań.
Często mówi się, że jeśli chce się, żeby coś zostało zrobione… należy to zrobić samemu. I tak też uczyniłem prosząc pana Tomasza o jednorazowy powrót do kultowej roli „Ramireza”. Okazuje się, że on również tęskni do opowiadania o grach i z wielką chęcią zgodził się wziąć udział gościnnie w dzisiejszym odcinku Retro.

Dziękuję w imieniu swoim, całej redakcji arhn.eu oraz dziesiątek tysięcy widzów, którzy każdego tygodnia, podobnie jak ja, wyczekiwali swojego ulubionego programu telewizyjnego.
~Dark Archon

4 komentarze

  1. Super recenzja. Pozdrawiam

  2. Knapik w retro. Nie mam słów:) P.S. w znaczeniu pozytywnym

    • Mam nadzieję,że będzie tego więcej.

  3. Łza sie w oku kręci … Tylko jedno pytanie – czemu grający nie strzela do beczek ? Wybuchajace beczki to jeden z lepszych pomysłow. Pięknie wybuchają, roznosząc na strzepy wszystkei demony które podeszły zbyt blisko. Pamiętam, że zawsze starałem sie ścignąc je w pobliże beczki i wtedy – bum 😉

Comments are now closed for this post.