Dying Light - edycja kolekcjonerska

Dying Light – edycja kolekcjonerska

[arhnvid youtube=”oTq4GcEvVEk”]

[featured widget_title=”Sprawdź też” featured_image=”enabled” image_width=”132″ image_height=”132″ hard_crop=”enabled” image_alignment=”image-wrap-left” title_position=”title-next-to-thumbnail” content_display=”excerpt” excerpt_length=”250″ read_more_link=”enabled” background_overlay=”enabled” post_id=”19808″ meta_date=”1″ meta_cats=”1″]

Rozpakowujemy kolekcjonerską edycję gry Dying Light na platformę PC. Wydanie dostępne jest również dla PlayStation 4 oraz Xbox One.

Fakt, że został on wydany wyłącznie na terytorium Polski oznacza, że jest łakomym kąskiem dla międzynarodowych kolekcjonerów.

Egzemplarz edycji kolekcjonerskiej dostarczyła nam firma Techland w prezencie z okazji 100 000 subskrypcji naszego kanału Youtube. Dziękujemy!

Podziękowania należą się również Criksowi z kanału Kolekcjonerzy za pomoc logistyczną.

W skład edycji kolekcjonerskiej wchodzi:

 • Figurka Volatile (15 cm)
 • Artbook
 • Ścieżka dźwiękowa na CD
 • Smycz
 • Poradnik przetrwania
 • Naklejki
 • Koszulka
 • Steelbook
 • Dodatkowa zawartość cyfrowa

5 komentarzy

 1. Dark Archon

  tylko ja mam tak, że nie mogę odpalić klipu przez stronę?

  Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Po pozytywnej recenzji Archona zakupiłem także kolekcjonerkę i za tą cenę jest super. Mam tylko małe zastrzeżenia: szkoda, że steelbook nie był zabezpieczony jakąś folią, bo mój ma mikrorysy. Jeszcze jednym mankamentem może być to, że nie ma dołączonego season passa, ale nie będę narzekał.

  P.S. Archon czego używasz do zabezpieczania steelbooków?

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   Kupionych w sieci woreczków na płyty. Za około 10-15 złotych można kupić zestaw kilkudziesięciu. Na ebayu można je znaleźć szukając “steelbook sleeve”. 🙂

   Odpowiedź
 3. Dark Archon

  100$ = 100€ przez nasze kochane unijne podatki typu VAT i cło 🙁

  edit: ok VAT jest polski ALE UE nażuca jego wysokość minimalną wieeeele wyższą niż w US

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>